Oktawia & Adam

Ślub Oktawii i Adama był dla nas jednym z tych najbardziej klimatycznych. Rustykalny styl ceremonii był płynną całością wewnętrznej zgody z naturą tych dwojga. Jadąc na miejsce czuliśmy, że zostawiamy za sobą cały wielkomiejski zgiełk, zatapiając się w harmonii - i takie uczucie w nas zostało. 

Poranne błogosławieństwo w mniej oficjalnych strojach dało nam więcej czasu i swobody na przeuroczy plener przedślubny na łące. Mieliśmy dzięki temu też mnóstwo czasu na puszczenie wodzy naszej fantazji w trakcie przygotowań, które były pełne śmiechu, szampana i wzajemnych zabiegów kosmetycznych - Oktawii i Adamowi towarzyszyło od początku kilka druhen i druhów :) Wspaniały był też moment, w którym tato Panny Młodej odprowadził ją do pobliskiego (zabytkowego!) kościółka przy akompaniamencie harmonii. Po pięknej ceremonii ślubnej wszyscy goście przeszli spacerem na salę weselną. Nie mogliśmy się napatrzeć na dokładnie przemyślane detale - porozwieszane stare fotografie rodzinne, lista gości na drewnianej desce, rustykalny ogródek dla gości weselnych i wiele innych :) Pani Młoda przygotowała nawet specjalny układ choreograficzny wykonany razem z druhenkami dla Pana Młodego! Tort weselny podany na zewnątrz w ogrodzie też był strzałem w dziesiątkę!

Nie sposób opisać wszystkiego, jednak całe wydarzenie zrobiło na nas ogromne wrażenie, szczególnie pod względem wielości osobistych wstawek. Czuliśmy, ile serca włożyli w to Oktawia i Adam razem z najbliższymi. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego wydarzenia! :) 

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Instagram Ikona

@2015-2019 | Lustrzani | Fotografia ślubna & narzeczeńska

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.